Společná modlitba 25.3. 2020 ve 12 hodin

Papež František udělí v pátek 27.3. 2020 mimořádné požehnání Urbi et Orbi. Zároveň požádal všechny křesťany bez rozdílu denominace o společnou modlitbu Otče náš v poledne ve středu 25.3. 2020. https://www.vira.cz/texty/aktuality/spojme-se-tuto-stredu-a-patek-s-celym-svetem-ke-spolecne-modlitbe

Bohoslužba ze dne 22.3.

Oznámení

Milí bratři, milé sestry,srdečně vás všechny zdravíme a přinášíme následující sdělení:

Vzhledem k nastalé situaci ohledně infekce koronaviru, v souladu s rozhodnutím vlády a s doporučením synodní rady, rozhodlo naše staršovstvo o zrušení konání bohoslužebných shromáždění našeho sboru, a to až do odvolání. Toto rozhodnutí se týká také nedělního výročního sborového shromáždění, které se bude konat v náhradním termínu. Další akce sboru, které jsou uvedeny v Poslu a které se vejdou do počtu 30 osob, se prozatím normálně budou konat a není nutno je v současnosti rušit. Stejně tak se mohou konat i pohřby, a to i v případě, že by byl počtem shromážděných stanovený limit překročen.  V případě, že by byl vydán nový vládní výnos a další doporučení synodní rady, budeme vás přes naše webové stránky neprodleně informovat. Kdykoli se samozřejmě můžete informovat jak elektronickou poštou nebo telefonicky u bratra faráře.  Z dopisu synodní rady jen připomínáme, že nás všechny spolu s ostatními církvemi vybízí ke klidu, k připravenosti pomoci potřebným a především k modlitbám. Přejeme vám všem právě v těchto časech Boží blízkost a ochranu.

Vaše staršovstvo sboru

SBOROVÝ DEN s Joelem Rumlem
Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Olomouci

Vás zve na

SBOROVÝ DEN
v neděli 23. února 2020 od 9 hodin.

Hostem bude farář
Mgr. Joel Ruml,

který bude kázat a po bohoslužbách se s námi podělí o zkušenosti se službou v malých sborech.

Obzvláště srdečně zveme jeho konfirmandy z let 1999-2003. Na závěr dopoledne připravujeme společný oběd, na který je možné se přihlásit u sestry Noemi Batlové.
VientoMarero duo - Michaela & Jiří Meca - Flétna + kytara 2019/2020

Michalis Andonikou (1977*) Flow

(Dedicated to VientoMarero duo)

François Devienne (1759 – 1803) (arr. Jiří Meca) Sonata No. 1