Program:

Sborový program duben 2018      
1.4. neděle 9.00 bohoslužby s večeří Páně Boží hod vel. Jan Lukáš
4.4. středa 19.00 Sešlost u Brozdů  
6.4. pátek 16.00 náboženství  
  17.00 konfirmační příprava  
  18.00 mládež  
8.4. neděle 09.00 bohoslužby Jan Lukáš
  13.00 bohoslužby DD Chválkovice  
  14.30 bohoslužby DD Hrubá Voda  
9.4. pondělí 18.00 schůze staršovstva  
10.4. úterý 17.00 přípravná schůzka ke kurzu ALFA  
  18.00 biblická hodina  
12.4. čtvrtek IX.15 Seniorklub  
  13.00 pobožnost v Diakonii D. Moravice  
13.4. pátek 16.00 náboženství  
  17.00 konfirmační příprava  
  18.00 mládež  
15.4. neděle 09.00 bohoslužby s hudbou SCHEA Jan Lukáš
18.4. středa 19.00 Sešlost u Palů  
19.4. čtvrtek 13.45 Seniorklub  
20.4. pátek 16.00 náboženství  
  17.00 konfirmační příprava  
  18.00 mládež  
22.4. neděle 9.00 bohoslužby Jan Lukáš
23.4. pondělí 18.00 mimořádná schůze staršovstva  
24.4. úterý 18.00 biblická hodina  
26.4. čtvrtek 13.00 pobožnost v Diakonii D. Moravice  
  13.45 Seniorklub  
27.4. pátek 16.00 náboženství  
  17.00 konfirmační příprava  
  18.00 mládež  
29.4. neděle 09.00 bohoslužby Jan Lukáš
    maminky s dětmi podle domluvy  
    volejbal každou neděli v 18.00 hod.  
    mládež VŠ podle dohody  

 

Sborový program květen 2018  
4.5. pátek 16.00 náboženství  
    víkendovka konfirmandů Dobřečov  
  18.00 mládež  
6.5. neděle 09.00 bohoslužby s večeří Páně a křest Jan Lukáš
10.5. čtvrtek 9.15 Seniorklub  
  18.00 bohoslužby - Nanebevstoupení Páně Jan Lukáš
11.5.pátek 16.00 náboženství  
  17.00 konfirmační příprava  
  18.00 mládež  
12.5. sobota 15.00 Consonare v Diakonii D. Moravice  
13.5. neděle 09.00 bohoslužby a křest Jan Lukáš
  13.00 bohoslužby DD Chválkovice  
  14.30 bohoslužby DD Hrubá Voda  
14.5. pondělí 18.30 schůze staršovstva  
15.5. úterý 18.00 biblická hodina  
16.5. středa 18.00 Dobrý večer s hudbou KEA  
  19.30 Sešlost u Lukášů  
18.5. pátek 16.00 náboženství  
  17.00 konfirmační příprava  
  18.00 mládež  
  19.00 koncert Daniel Jun  
19.5. sobota 17.00 rozhovor s konfirmandy a jejich rodiči  
20.5. neděle 9.00 bohoslužby s VP -konfirmace -Svat. neděle Jan Lukáš
21.5. pondělí 18.00 bohoslužby-Svatodušní pondělí Jan Lukáš
24.5. čtvrtek 13.00 pobožnost v Diakonii D. Moravice  
25.5. pátek 18.00 NOC KOSTELů  
27.5. neděle 09.00 bohoslužby Jana Hojná
29.5. úterý 18.00 biblická hodina  
30.5. středa 19.00 Sešlost u Batlů  
31.5. čtvrtek 13.45 Seniorklub  
    maminky s dětmi podle domluvy  
    volejbal každou neděli v 18.00 hod.  
    mládež VŠ podle dohody  
Powered by CuteNews
přihlášení